FIO 2

KONKURS W ROKU 2020 ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY.

WYNIKI


W dniach od 16 do 26 października 2020 roku zaprosiliśmy mieszkańców Małopolski do udziału w konkursie "Mamy FIO-ła na Małopolskę", czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach FIO Małopolska Lokalnie w roku 2020.

Uczestnictwo w konkursie polegało na oddaniu głosu na stronie www.malopolskalokalnie.pl na wybraną przez siebie inicjatywę zrealizowaną w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie.

Uczestnik przystępując do konkursu MOGŁ wyrazić zgodę na wykorzystanie jego adresu e-mail w celach potwierdzenia udziału w konkursie, otrzymania informacji o wynikach konkursu oraz udziału w losowaniu nagród. Głosujący, którzy nie podał swojego adresu email i nie wyraził zgody na jego przetwarzanie, nie brał tylko udziału w losowaniu nagród, ale jego głos był ważny.

Regulamin konkursu Mamy FIO-ła na Małopolskę, edycja 2020” 

 

Każdy z uczestników mógł oddać JEDEN głos dziennie. Wystarczyło wybrać najciekawszy projekt i kliknąć "GŁOSUJĘ". GŁOS BYŁ WAŻNY RÓWNIEŻ BEZ PODANIA MAILA.

Znajdź projekt

Projekt współfinansują:

Logo w.akronimiczna KOLOR

NOWE FIO logoPLfull CMYK 01

logo powiatu

  

logo pionowewww

 

 

 

powiat wielicki

 

  

 

logo

Nasi partnerzy:

witkac

  logo pionowewww

logo powiatu

logo

powiat wielicki

PK WA RGB

Znajdź swojego operatora

Subregion 1

miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki

ul. Krasickiego 18 / I piętro,
30-503 Kraków

tel: 12 412 15 24
tel: 690 830 180
e-mail: biuro@bis-krakow.pl

Subregion 2

Miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki.

ul. Zawierciańska 30,
32-310 Klucze

tel: 572 223 345
e-mail: sfok.fio@gmail.com