Projekt zakładał organizację warsztatów kulinarnych dla dzieci i dorosłych. Członkinie KGW wzięły udział w warsztatach z carvingu, po których swoje umiejętności zaprezentowały dzieciom i pozostałym mieszkańcom wsi Bilczycie. Podsumowaniem były wspólne warsztaty z robienia zakąsek i nakrywania stołu.
Projekt zakładał organizację ekologicznego wydarzenia dla dzieci i rodziców z terenu Gminy Mogilany. W ramach Dnia Pluszowego Misia przygotowany został tematyczny spektakl teatralny, warsztaty edukacyjne, spotkanie ze strażakami, oraz eko-niespodzianki.
Projekt zakładał przygotowanie terenu pod pasiekę w „Czarnym Lesie” na granicy miejscowości Koźmice Wielkie i Raciborsko. Przeprowadzono także działania edukacyjne dla dzieci i młodzieży dotyczących wpływu pszczół na ekosystem.
Projekt zakłada organizację wydarzenia kulinarnego dla mieszkańców Niepołomic w formie zjazdu foodtruck`ów. Celem projektu jest przybliżenie mieszkańcom i wywołanie dyskusji dotyczącej kuchni, tego co jemy na co dzień, wpływu jedzenia na nasz organizm oraz promowania dobrych praktyk kulinarnych.
Projekt zakładał rewitalizację lokalnego stawu i jego otoczenia poprzez pogłębienie stawu, uformowanie jego brzegów dla utrzymania wody w okresach deficytu opadów, posadzenie nowych gatunków rodzimych, montaż skrzynek lęgowych dla różnych ptaków i nietoperzy oraz montaż tablicy edukacyjnej mówiącej o walorach tego miejsca.
Projekt zakładał edukację ekologiczną mieszkańców Staniątek poprzez organizację warsztatów dotyczących smogu oraz warsztatów szycia masek antysmogowych. Projekt skierowany był do miejscowych seniorów, mieszkańców DPS oraz dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej wraz z rodzicami.
Projekt zakłada organizację cyklu warsztatów edukacyjnych dotyczących rozwoju dzieci dla mam z małymi dziećmi z terenu wsi Jawczyce oraz doposażenie lokalnego Klubu Malucha
Projekt zakłada organizację cyklu warsztatów z edukacji ekologicznej dla całych rodzin z terenu Niepołomic. Na spotkaniach omawiane będą pojęcia zerowaste, sezonowości oraz produktów tradycyjnych dla regionu.
Projekt zakłada organizację dwóch warsztatów z programowania i robotyki, dwóch warsztatów artystycznych oraz przedświątecznego spotkania wszystkich mieszkańców przysiółka Surówki, na którym starsi mieszkańcy otrzymają drobne upominki w formie figurek wykonanych przez dzieci podczas zajęć artystycznych.
Projekt zakłada doposażenie organizacji m.in. w rzutnik, ekran oraz podniesienie kompetencji członków stowarzyszenia dzięki warsztatom antysmogowym: z tworzenia zielonych obrazów z mchu, z kalkulacji śladu węglowego i offsetu oraz tworzenia mapy myśli wymarzonego miasta przyszłości.
Projekt zakłada doposażenie organizacji w sprzęt komputerowy, aparat fotograficzny oraz składane stoły i krzesła do prezentacji rękodzieła na lokalnych wydarzeniach oraz podniesienie kompetencji członków organizacji z zakresu obsługi komputera i internetu.
Projekt zakłada przygotowanie kampanii promocyjnej oraz modelu nawiązywania współpracy z biznesem w celu dotarcia z komunikatem o działaniach fundacji Hearty do pracowników krakowskich firm oraz umówienia spotkań z potencjalnymi partnerami.
Projekt zakładał utworzenie na terenie NZOZ Pasternik w Modlniczce Strefy Czytam RehAktywnie – otwartej i motywującej do aktywności przestrzeni zbliżonej do kącika czytelniczego, w której dostępna jest codzienna prasa i magazyny.
Projekt zakładał wzrost jakości usług Stowarzyszenia poprzez doposażenie organizacji w rzutnik i sprzęt nagłaśniający do organizacji turniejów sportowych, nagranie 4 minutowego filmu szkoleniowo-instruktażowego dotyczącego gry Novuss oraz filmu promocyjnego Stowarzyszenia.
Projekt zakładał organizację cyklu zajęć basenowych metodą halliwick dla dzieci niepełnosprawnych, lub z trudnościami w rozwoju oraz cyklu zajęć z aqua aerobiku dla mam dzieci z niepełnosprawnościami.
Projekt zakładał doposażeniem Stowarzyszenia w sprzęty i akcesoria kuchenne oraz organizację warsztatów kulinarnych z kuchni staropolskiej i potraw regionalnych z różnych części Polski dla dzieci i dorosłych z miejscowości Morsko.
Projekt zakładał wzrost ilości wolontariuszy działających czynnie w organizacji poprzez kampanię promocyjną oraz organizację wyjazdowego kursu animatora dzieci z niepełnosprawnościami dla przyszłych wolontariuszy Towarzystwa.
Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Klubu Sportowego Hardzi Jaroszowiec poprzez zakup manekinów i materacy do ćwiczeń zapaśniczych oraz organizację regularnych treningów dla dzieci i młodzieży.
Projekt zakładał rozwój instytucjonalny oraz wzrost rozpoznawalności Stowarzyszenia Razem dla Zalesia poprzez zakup komputera, budowę strony internetowej oraz organizację ”Eko-szkolenia" dla mieszkańców Zalesia i okolic.